Kontakt

Skład opału zaprasza do współpracy

Dziękujemy Państwu za odwiedzenie strony internetowej naszego składu materiałów opałowych, składu węgla i składu drewna. Mamy nadzieję, że stale powiększająca się oferta spełniła oczekiwania.

Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby sprostać wszystkim Państwa wymaganiom i zrealizować zapotrzebowanie na węgiel, drewno opałowe, drewno konstrukcyjne i budowlane, a także na innego rodzaju tarcicę budowlaną. Jeżeli aktualnie nie posiadamy danego asortymentu, możemy go w niedługim czasie sprowadzić, na Państwa indywidualne życzenie.

Nasz skład opału posiada dobre zaplecze techniczne, dzięki któremu mamy możliwość szybkiego i sprawnego dostarczania węgla na terenie całego województwa. Tylko od Państwa zależy, jaką ilość materiału mamy transportować.

Naszą największą zaletą jest uniwersalność oferty, umiejętność dopasowania się do potrzeb Klienta i spełnienia wszystkich jego oczekiwań. Systematyczność oraz stałe podnoszenie jakości usług sprawiło, że nasz skład materiałów opałowych cieszy się szacunkiem oraz uznaniem wśród mieszkańców nie tylko miasta Siedlec, ale również okolicznych miejscowości.

Jeżeli szukają Państwo solidnej firmy, która w sposób profesjonalny zajmuje się sprzedażą węgla, sprzedażą drewna budowlanego i konstrukcyjnego, to zapraszamy do współpracy właśnie z nami.

Węgiel kamienny, kruszywa budowlane i drewno?

Tylko u nas! Zapewniamy stuprocentowe zadowolenia oraz gwarancję niskich cen.

Firma Handlowa "WĘGLEWSKI" Radosław Węglewski

Wrocławska 17 55-095 Siedlec
Telefon: 601 537 110 | 600 035 413 | fax: 71 398 76 13
E-mail: weglewskiopal@wp.pl

Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza

Formularz kontaktowy